Sport

Zawodnicy Borussii Dortmund byli bezsilni i w rozrachunku końcowym odnieśli porażkę wynikiem zero do czterech! Imponujące zwycięstwo mistrzów Holandii w Lidze Mistrzów!

Niezwykłą rozgrywkę mieli szansę oglądać kibice piłkarscy zgromadzeni na obiekcie w Amsterdamie. Na własnym boisku Ajax podejmował na wieczór we wtorek Borussię z Dortmundu, a więc bardzo mocną drużynę z rozgrywek niemieckich. Na starcie warto pamiętać o tym, iż mistrz Holandii doskonale rozpoczął zmagania w obecnie trwającej edycji Pucharu Europy. Przed spotkaniem we wtorek mistrzowie holenderskiej ligi mieli w swoim dorobku dwa zwycięstwa i w starciu z Borussią ich celem po raz kolejny były trzy oczka. Jednak w tym przypadku miało nie być aż tak łatwo, ponieważ piłkarze Borussii z Dortmundu również mieli ochotę na wygraną w tym meczu. Dobrze jednak podkreślić, iż w tym meczu ciężko było wskazać faworyta do zwycięstwa. Obie ekipy miały wyrównane szanse i wszystko rozstrzygnąć się miało w trakcie 90. minut. Bez żadnych wątpliwości tak miernego meczu w wykonaniu BVB i jednocześnie tak fantastycznego meczu piłkarzy mistrza holenderskiej ligi mało kto się spodziewał.

Dla fanów zespołu niemieckiego rzeczywistość okazała się naprawdę bezlitosna. Piłkarze Ajaxu z Amsterdamu od startu pojedynku wyglądali zdecydowanie lepiej od swoich przeciwników. Będący w genialnej formie w obecnym sezonie Erling Haaland był podczas trwania tego spotkania w pełni wyłączony i nie potrafił odszukać drogi do bramki rywala. Z kolei Holenderski Ajax okazał się naprawdę efektowny, czego doskonałym przykładem jest finalny wynik starcia. Wynikiem 4 do 0 zwyciężyli Zawodnicy ekipy Ajaxu i w taki sposób umocnili się na miejscu lidera w swojej grupie. Ta wygrana bez wątpienia może ich przybliżyć do awansu do fazy pucharowej, która będzie rozgrywana po przerwie zimowej. Piłkarze Borussii teraz mają czternaście dni na przygotowanie strategii do drugiego starcia, które rozegrane zostanie na ich terenie. To z całą pewnością będzie szansa do tego, by chociaż nieznacznie zrewanżować się za nieprzychylny rezultat na obiekcie w Amsterdamie. Dyspozycją przedstawianą przez zawodników trenera Ten Haga Erika są zafascynowani sympatycy piłkarscy z Europy i zaczynają mieć nadzieję w powtórzenie wyniku z edycji 2018/2019, kiedy to Ajax Amsterdam awansował aż do półfinału Ligi Mistrzów eliminując wcześniej wiele faworyzowanych drużyn.

Kod promocyjny Betclic
Kod promocyjny Betclic

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny Ewinner
Kod promocyjny Ewinner

Nowe bonusowe kody
Nowe bonusowe kody

Zostaw komentarz