Sport

Zaskakujące rozstrzygnięcie i incydent faworytów podczas wyścigu Grand Prix Włoch! Daniel Ricciardo sięgnął po wygraną we Włoszech, a Norris zajął drugą pozycję!

Rozsądnie brać pod uwagę to, że aktualnie trwający sezon Formuły 1 jest naprawdę pasjonujący. Biorąc pod uwagę poprzednie lata walka o tytuł mistrzowski została zdominowana przez zawodników Mercedesa, a dokładnie Hamiltona Lewisa. Brytyjski zawodnik w zeszłorocznym sezonie zwyciężył 7 tytuł mistrza Formuły 1, co dało mu możliwość się zrównać w ilości tytułów z fantastycznym Schumacherem Michaelem. Jednak kierowca pochodzenia brytyjskiego w rozgrywającym się w tej chwili sezonie już nie ma aż tak lekko w batalii o kolejny tytuł mistrza świata. To wszystko zostało spowodowane pojawieniem się w stawce zawodników Maxa Verstappena, który także marzy o tym, aby sięgnąć po tytuł mistrza F1. Już od GP Bahrajnu walka między tymi zawodnikami jest naprawdę zaciekła i trudno wskazać kto po ostatnim wyścigu sezonu sięgnie po tytuł mistrza świata. Następną odsłoną walki tych 2 zawodników był wyścig włoski, a więc Grand Prix Monzy. Dla dużej zawodników to bardzo przyjemny tor, a na przestrzeni tego weekendu w samochodzie zasiadł Kubica Robert zastępujący Raikkonena, który zachorował.

Motoryzacyjnym kibicom zebranym na widowni sesje kwalifikacyjne do wyścigu o Grand Prix Monzy zagwarantowały sporo przeżyć. Pierwszy zakręt wyścigu niedzielnego zafundował sympatykom pasjonującą walkę, z której najlepiej wyszli Ricciardo oraz Verstappen Max. Dla przebiegu tego wyścigu bez cienia wątpliwości ważne były odwiedziny zawodników w boksach. Chwilę po zmianie ogumienia doszło do zaskakującej kraksy. Obecny mistrz F1 a także Verstappen trafili na siebie w naprawdę bardzo ciasnym miejscu i w sytuacji, kiedy zdawało się, że jest to koniec walki, obaj kierowcy zderzyli się kołami, a bolid kierowcy z Holandii wylądował na bolidzie kierowanym przez Hamiltona. Dla sympatyków oglądających przy torze była to na pewno zaskakująca sytuacja, lecz żadnemu z nich nic nie dolegało. Na efektach tego wypadku korzyść zyskali zawodnicy zespołu McLarena, którzy wyścig zakończyli na 2 najwyższych miejscach. Rywalizację o GP Monzy wygrał Daniel Ricciardo, a na miejscu numer 2 dojechał Norris. To bez najmniejszych wątpliwości fenomenalne dokonanie dla drużyny McLarena.

Kod promocyjny Betclic
Kod promocyjny Betclic

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny Ewinner
Kod promocyjny Ewinner

Nowe bonusowe kody
Nowe bonusowe kody

Zostaw komentarz