Wiadomości

Wywiad z księciem Harrym a także Meghan Markle

W ostatnich dniach, a dokładniej 7.03 o 20 odbył się wywiad znanej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey z księciem Harrym oraz księżną Meghan Markle. O spotkaniu tym stało się niezwykle głośno i wciąż jest to jeden z wiodących tematów wśród różnorodnych tabloidów. Po wypisaniu się pary z rodziny królewskiej a także przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych to był 1 łączony wywiad księżnej Meghan i księcia Harry'ego. W trakcie rozmowy z Oprah Winfrey para wtajemniczyła nas w kwestii swych decyzji oraz przedstawiła własną wersję wydarzeń z życia na dworze królewskim. Na rozmowie ujawniły się oskarżenia rasizmu, obojętności i utrwalania kłamstw pdo adresem Pałacu Buckingham.

Co ciekawe, według upowszechnionego kilka dni temu sondażu ośrodka YouGov Brytyjczycy w całym konflikcie w królewskiej rodzinie są bardziej po stronie Elżbiety II a także pozostałych członków rodziny aniżeli Meghan i Harry'ego. Jednakże nie można ukryć, iż poparcie jest nadzwyczajnie odmienne, zależnie od wieku i sympatii politycznych. Tabloidy brytyjskie informują, iż jeśli Meghan i Harry pragnęliby w niedalekiej przyszłości wrócić na łono rodziny, to tym właśnie wywiadem skreślili definitywnie swoją okazję. Ponadto poza wspomnianymi wcześniej kwestiami królewska para poruszyła również sferę samobójczych myśli Meghan i tego, że książe nie dojrzał wcześniej tego, że jest on "uwięziony", jak sam podkreślił.

Prowadzący kanał w serwisie społecznościowym jakim jest YouTube, zajmujący się zbieraniem różnorodnych informacji Archie Manners i Josh Pieters, zmotywowali czwórkę profesjonalistów omawiających w mediach kwestie królewskiej rodziny na analizę wywiadu dwa dni przed jego emisją. Profesjonaliści, w tym poprzedni prasowy sekretarz królowej brytyjskiej, zinterpretowali cały wywiad, sugerując przy tym Oprah Winfrey stronniczość a z kolei Meghan stosowanie bezkompromisowego i ostrego języka. Wywiad Oprah z Harrym i księżną Meghan został ukazany w wieczornym TVN24. Wówczas rozmowę tą oglądało średnio około milion odbiorców. Stacja okazała się wtedy drugim z kolejności liderem rynku, mając tym samym przewagę nad Polsatem i TVN.

Jednakowo mówi się, że wywiad ten udowodnił legendę dotyczącą Oprah Winfrey jako dziennikarki, która umie wykrzesać ze swojego rozmówcy wszystko, wnikając w szczegóły. Mając na względzie szokujące informacje książęcej pary tabloidy piszą o "telewizyjnej rozmowie dekady", jednak Oprah przyczyniała się do tego już niejednokrotnie. Bez żadnych wątpliwości należy przyznać, iż fakt ten będzie w ciągu zbliżających się tygodni z pewnością cały czas analizowany.

Wojna ze smogiem
Wojna ze smogiem

Efektowne pisanie witryn
Efektowne pisanie witryn

Fajne projektowanie stron
Fajne projektowanie stron

Wakacje a Covid
Wakacje a Covid

Godzina "W"
Godzina "W"

Zostaw komentarz