Wraca kolejny sezon Top Model!

Top Model to jeden z programów stacji TVN, w którym uczestnicy rywalizują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Znane jury a także Joanna Krupa jako prowadząca to przepis na sukces, czego dowodem mogą być dziesiątki tysięcy widzów zgromadzonych przed odbiornikami. W dodatku gościnnie pojawia się całkiem sporo cenionych i znanych osób w przestrzeni modowej, czyli redaktorki pism, rozpoznawalne modelki lub fotografowie światowej sławy.

W ramach tego sezonu o miano Top Model walczyć będzie czternaście osób, wśród których są też osoby ze srebrnym i złotym biletem. Bilet w kolorze złota jest przyznawany przez jurorów osobie, która w ich ocenie najbardziej będzie się nadawać do roli modelki lub modela, w skutek czego ten uczestnik natychmiast ląduje w domu Top Model. Z kolei srebrny bilet to ocena użytkowników Internetu, których zadaniem był wybór swojego ulubieńca, który nie będzie musiał uczestniczyć w castingach i automatycznie przechodzi na bootcamp, czyli następny etap.

Czego się można spodziewać w tym sezonie programu?

Program stawia sobie za cel dać nie tylko pojawienia się w świecie profesjonalnego modelingu, a także pierwszych kroków i rozwinięcie portfolio, przez to w każdej edycji postanawia się zgłosić sporo chętnych osób. W każdym odcinku na uczestników czekają różnego rodzaju konkurencje, które będą sprawdzać, czy są gotowi na stawienie czoła wyzwaniom w w świecie mody pełnym wyzwań. Sędziowie oceniają ich zmagania i decydują o tym, który z zawodników opuszcza program w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja przywrócenia do programu po wyeliminowaniu, dzięki ingerencji Michała Piróga, którego zadaniem jest czuwanie zza kulis, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modelek i modeli i sesja fotograficzna na okładkę dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas najnowszego sezonu również poznamy, kto zostanie kolejnym zwycięzcą Top Model. O tytuł zmaga się dużo ciekawych osób, dlatego z pewnością warto jest śledzić kolejne odcinki.

Zostaw komentarz