Sport

W trakcie weekendu na francuskich obiektach było niesamowicie ekscytująco i obejrzeć mogliśmy wiele goli! Gracze Paris Saint-Germain rozegrali niezwykłe spotkanie w niedzielę we francuskiej ekstraklasie!

Ekstraklasa francuska długimi latami była uważana przez specjalistów od piłki nożnej za rozgrywki niższej kategorii. Silnych zespołów, które dałyby radę do ostatnich faz walczyć w rozgrywkach europejskich w większości przypadków brakowało tam. Na początku zeszłej dekady jednakże do PSG wkroczył całkowicie nowy szef, który zainaugurował całkowicie nową epokę dla tego zespołu oraz całych francuskich rozgrywek. Ekstraklasa francuska stała się o wiele bardziej doceniana od tej chwili i gwiazdy piłkarskie dużo chętniej godzili się na przenosiny do francuskich ekip. W tym właśnie artykule chcemy skupić się na tym, co aktualnie dzieje się we francuskiej Ligue 1. Z całą pewnością w tym momencie najpotężniejszym zespołem w Ligue 1 jest Paris Saint Germain, które ponownie pewnie zmierza ku tytułowi mistrzowskiemu. Na chwilę obecną wydaje się, że brakuje we francuskiej lidze klubu, który dałby radę ukrócić dominację piłkarzy PSG.

Drużyna przygotowywana przez selekcjonera Mauricio Pochettino w niedzielę wieczorem ograła Reims rezultatem 4 do 0. W taki sposób piłkarze Paris Saint Germain mogli dopisać do swojego dorobku kolejne niesamowicie istotne w odniesieniu do rywalizacji o tytuł mistrzowski 3 punkty. Trzeba wziąć pod uwagę to, iż swoją pierwszą bramkę dla Paris Saint Germain w tym spotkania ustrzelił Sergio Ramos, który w zeszłym roku kupiony został z Realu Madryt. Na pewno najciekawsze starcie rozegrało się między Girondins Bordeaux oraz RC Stresbourg. Drużyna gości w trakcie tego sezonu walczy o występ w Champions League, ale w trakcie tego spotkania musieli pogodzić się z porażką. Zawodnicy z Bordeaux zwyciężyli rezultatem 4:3, co z pewnością mogło się podobać sympatykom futbolu, którzy zgromadzili się na stadionie w dniu spotkania. Na ławce rezerwowych pojedynek przesiedział z kolei Majecki Radosław, którego Monaco okazało się gorzej przygotowane od Montpellier i poniosło porażkę wynikiem dwa do trzech. To była naprawdę ekscytująca kolejka Ligue 1 i warto to podkreślić.

Kod promocyjny Betclic
Kod promocyjny Betclic

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny Ewinner
Kod promocyjny Ewinner

Nowe bonusowe kody
Nowe bonusowe kody

Zostaw komentarz