Sport

Villarreal CF pobił ekipę Czerwonych Diabłów i sięgnął po trofeum! Fascynujące emocje w finałowej batalii turnieju europejskiej ligi!

Większość wielbicieli piłkarskich oczekuje na starcia finałowego najciekawszych turniejów i żadnym sekretem to nie jest. Europejskiej mistrzostwa będą startować za 14 dni, co oznacza że będziemy świadkami sporej ilości piłkarskich batalii. Przed tym jak to jednak nastąpi na nas czekają finałowe pojedynki w najbardziej rozpoznawalnych drużynowych turniejach. Poznaliśmy już triumfatora tych rozgrywek, gdyż jeden z meczów finałowych już za nami. O turnieju Ligi Europy mowa tutaj oczywiście. Parę dni po finałowym meczu Ligi Europy czas nadchodzi na rozpoznanie werdykt w Champions League, lecz w obecnej chwili chcielibyśmy skoncentrować się na tych zmaganiach pierwszych. Naprzeciw siebie stanęły drużyny CF Villarreal a także Czerwonych Diabłów. W finale obecność tych dwóch klubów znaczyła, iż na wielbicieli piłki nożnej czekało pasjonujące widowisko. Pojedynek ten był faktycznie fantastyczny.

Będzie rozsądnie mieć fakt na uwadze, iż finałowy mecz zmagań europejskiej ligi był grany na murawie Lechii z Gdańska w naszym kraju. To z całą pewnością bardzo duży rozgłos dla polskiego narodu, że mieliśmy szansę gościć dwie tak uzdolnione zespoły. Emery Unai jest opiekunem ekipy CF Villarreal i zasłynął z tego, że jest w stanie święcić triumfy w starciach finałowych turnieju Ligi Europy. Trenowany przez Emery'ego zespół nie był faworytem w meczu z United z Manchesteru, ale to właśnie zawodnicy CF Villarreal zdołali zdobyć pierwszą bramkę w tym spotkaniu. Ole Gunnara Solskjaer'a gracze dostali szansę na to by odpowiedzieć golem. Ten pojedynek się skończył wynikiem 1:1 i właśnie dlatego sędzia prowadzący mecz był zmuszony zaprosić obie drużyny na 30. minutową dogrywkę. W trakcie dodatkowego czasu gry piłki nożnej wielbiciele nie mieli możliwości zobaczyć trafień i właśnie z tego powodu sędzia zaprosił zawodników na konkurs jedenastek. Należy mieć na uwadze to, że rzuty karne zawierają dużo losowości. Lepszą drużyną podczas tego starcia się okazał Villarreal trenowany przez Emery'ego Unai'a, który zwyciężył wynikiem 11:10. Naprawdę dobry był to konkurs rzutów karnych. Nie strzelenie karnego de Gea, czyli bramkarza Czerwonych Diabłów zdecydowało o triumfie hiszpańskiej ekipy.

Kod promocyjny Betclic
Kod promocyjny Betclic

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny Ewinner
Kod promocyjny Ewinner

Nowe bonusowe kody
Nowe bonusowe kody

Zostaw komentarz