Sport

Tottenham z Londynu ogrywa mistrza Anglii po trafieniu w końcówce meczu! Strata punktów mistrza Premier League i fantastyczny pojedynek w meczu kolejki!

Sporo futbolowych fanów ze Starego Kontynentu twierdzi, iż Premier League jest na ten moment najwybitniejszą piłkarską ligą na świecie. Własną markę angielska ekstraklasa pielęgnowała od lat, a doskonałym tego przykładem są słupki sprzedaży, które rozgrywki te osiągają co roku. Należy także pamiętać o tym, iż zespoły z ligi angielskiej niemal co roku doskonale wyglądają w europejskich rozgrywkach. To, że panującym aktualnie triumfatorem Champions League jest Chelsea z Londynu, czyli zespół z Premier League jest tego fantastycznym przykładem. Chrapkę na wygraną w tych elitarnych europejskich rozgrywkach ma też mistrz Anglii i nie podlega to żadnej wątpliwości. W poprzednim sezonie zawodnicy z Manchesteru zakwalifikowali się do wielkiego finału Ligi Mistrzów, jednakże tam musieli zaakceptować skuteczność zespołu prowadzonego przez Thomasa Tuchela. To z pewnością był wielki policzek dla szkoleniowca mistrza angielskiej Premier League Pepa Guardioli, który w aktualnym sezonie wzniesie się na wyżyny, by zdobyć wymarzone europejskie trofeum.

Mistrz ekstraklasy angielskiej jest na świetnej drodze, aby ułatwić sobie drogę po trofeum Champions League i warto to podkreślić. Udało im się wypracować dużą przewagę nad pozostałymi klubami w ligowych rozgrywkach, co umożliwi im o wiele bardziej skupić się na Champions League. gracze mistrza Premier League walczyli Tottenhamem w poprzedni weekend i na pewno nie oczekiwali tak ciężkiego spotkania. Ekipa Tottenhamu FC od pierwszych minut meczu mocno wyruszyła do ataku, czego efektem był gol już po 4 minutach spotkania. gracze mistrza ligi angielskiej musieli ruszyć do gonienia wyniku. Fani futbolu z Manchesteru bez cienia wątpliwości odczuli ulgę, kiedy futbolówkę do bramki w 36. minucie umieścił Guendogan doprowadzając w ten sposób do wyniku remisowego. Podczas drugiej połowy tego meczu do głosu po raz kolejny doszli gracze Tottenhamu Hotspur, którzy za sprawą Harryego Kane'a objęli prowadzenie. Zdawało się, iż pojedynek zakończy się zwycięstwem gości, ale w 92 minucie z rzutu karnego wyrównał Mahrez. Pod koniec pojedynku sędzia podyktował jedenastkę dla londyńskiego Tottenhamu. Kane Harry zamienił rzut karny na gola i w taki oto sposób zagwarantował trzy punkty dla londyńskiego Tottenhamu.

Kod promocyjny Betclic
Kod promocyjny Betclic

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny Ewinner
Kod promocyjny Ewinner

Nowe bonusowe kody
Nowe bonusowe kody

Zostaw komentarz