Sport

Szymański strzelił bramkę i został nazwany herosem polskiej narodowej kadry! Fenomenalne przeżycia w końcowych minutach meczu z angielską reprezentacją!

Kadra Polski występująca na Stadionie Narodowym jest naprawdę trudna do powstrzymania i wiadomo o tym od niemal dekady. Przegrywamy na tym placu gry rzeczywiście bardzo rzadko i należy przyznać, iż duża zasługa w tym wielbicieli piłki nożnej z naszego kraju. W przypadku, kiedy Stadion Narodowy wypełnia się do ostatniego krzesła nasi gracze dostają nadprogramowego przypływu energii. W kwalifikacjach do mistrzostw świata gracze trenera Sousy Paulo prezentują się do tego momentu dobrze, jednakże ich dyspozycja oddalona jest od perfekcji. W środę wieczorem polskich graczy czekał niesamowicie ciężki test, jakim z pewnością był pojedynek z angielską narodową drużyną. Każdy fan piłkarski z naszego kraju był w stanie zrozumieć to, jak trudnym rywalem w historii meczów polskiej narodowej kadry są angielscy piłkarze. Lecz w tym przypadku nie można było sobie pozwolić na zwątpienie, ponieważ najistotniejsze było zdobycie największej ilości oczek.

Przed tym meczem polska narodowa kadra była odgórnie skazywana na klęskę. Lecz rozsądnie rozumieć to, że polscy zawodnicy zazwyczaj mocno potrafią się zmobilizować na mecze ze znacznie mocniejszymi. Podobnie było podczas tego meczu i warto przyznać, przez pewien czas można było nawet twierdzić, że polska kadra narodowa mogłaby powalczyć o zwycięstwo z angielską drużyną. Było to strasznie ciężkie spotkanie dla zespołu Polski i bez najmniejszych wątpliwości powinniśmy ich pochwalić za walkę do końca meczu. Wydawać się mogło, że to może być zakończenie nadziei o pozytywnym rezultacie, gdy bramkę w osiemdziesiątej minucie ustrzelił Harry Kane. Reprezentacja Polski ostatecznie nie planowała się poddać i do końca meczu szukała możliwości do zdobycia bramki. Gracz ateńskiego AEK-u Szymański w dodatkowym czasie gry, który doliczył sędzia zdobył bramkę na wagę wyniku remisowego. To była bez wątpienia specjalna chwila dla tego uzdolnionego gracza. Drużyna Polski w końcowym rozrachunku wyłuskała korzystny rezultat na Narodowym podczas batalii z angielskim zespołem i za sprawą tego wciąż ma wielkie szanse na kwalifikację na mistrzostwa świata.

Kod promocyjny Betclic
Kod promocyjny Betclic

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny Ewinner
Kod promocyjny Ewinner

Nowe bonusowe kody
Nowe bonusowe kody

Zostaw komentarz