Wiadomości

Przykre zakończenie epizodu Rafała Brzozowskiego z konkursem Eurowizji. Zaprezentowana przez Brzozowskiego pieśń zbyt konwencjonalny na finałowe miejsce zawodów Eurowizji!

Trzeba zdawać z tego sobie sprawę, że nasza ojczyzna przeważnie nie porywała widzów podczas turnieju Eurowizji. Naszego kraju najwybitniejszym dorobkiem przeważnie jest kwalifikowanie się do finału konkursu, w którym zajmowaliśmy końcowe pozycje. Eurowizję odroczono w roku ubiegłym, gdyż panowała epidemia COVID-19, która załamała nie tylko Stary Kontynent, ale także cały świat. Przedstawicielem naszego kraju na konkursie Eurowizji był Brzozowski, który miał marzenie zauroczyć smakoszy muzyki utworem o tytule "The Ride". Z wybrania reprezentanta naszego kraju mnóstwo publicystów nie było zachwyconych, jednakże w rozrachunku końcowym do zmiany nie doszło. Szkoda że kolejny raz musieliśmy rozstać się z turniejem Eurowizji dużo wcześniej, niż byśmy tego oczekiwali. Na Eurowizji nas reprezentował Rafał Brzozowski, który w trakcie turnieju Eurowizji nie skokietował fanów muzyki z Europy i z powodu tego odpadł na etapie półmetku 65. konkursu piosenki europejskiej.

Telewidzowie z Polski bez cienia wątpliwości są już niesamowicie znudzeni tego typu rozrywką. "The Ride" a więc piosenka śpiewana przez Brzozowskiego była najzwyczajniej mizerna i warto mieć tego świadomość. W tym utworze nie ma nic pasjonującego, co mogłoby wprawić w uniesienie sympatyków dobrej muzyki w Europie. Jest to któraś z kolei edycja konkursu Eurowizji, w trakcie którego przedstawiciel Polski nie jest w stanie awansować do finałowej fazy. Bez problemu możemy dostrzec, iż od dawna wskazanie ambasadorów naszego państwa na konkurs piosenki europejskiej nie idzie nam najlepiej. Musimy w takim wypadku liczyć na to, że w następnych latach Polska będzie mógł zakwalifikować się do finałowej batalii o triumf w turnieju piosenki europejskiej. Niezwykle ważne w sytuacji takiej jak ta jest to, by wyselekcjonować odpowiedniego ambasadora, który będzie w stanie rozpalić publikę europejską. W przeciwnym wypadku znów nie zdołamy do finałowego starcia podczas konkursu europejskiej piosenki.

Wojna ze smogiem
Wojna ze smogiem

Efektowne pisanie witryn
Efektowne pisanie witryn

Fajne projektowanie stron
Fajne projektowanie stron

Wakacje a Covid
Wakacje a Covid

Godzina "W"
Godzina "W"

Zostaw komentarz