Sport

Pozytywny wynik dla graczy Milanu. Remis na Old Trafford

To bez wątpienia fakt, iż futbol to jedna z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych na ziemi. Niemal codziennie przed ekranami zasiada sporo sympatyków, którzy mają ochotę spoglądać na swoich piłkarzy na murawie. Między innymi dlatego stworzone zostały różne turnieje, które gromadzą najbardziej uzdolnione kluby w całej Europie. Na chwilę obecną najbardziej emocjonującymi zmaganiami jest Liga Mistrzów. To tam można spotkać najskuteczniejsze zespoły ze Starego Kontynentu ostatniego sezonu. Stworzona została jednak także Liga Europy, do której rywalizują ze sobą trochę gorsze zespoły. Nie znaczy to jednak, że Liga Europejska jest niedobór fascynujących bramek. Grane w tych rozgrywkach pojedynki potrafią być niezwykle ekscytujące i mamy szansę by obejrzeć dużo bramek. W pisanym właśnie artykule chcielibyśmy skoncentrować się na starciu [Manchesteru United|United z Manchesteru|drużyny z Manchesteru} z Milanem. To dwie ekipy, które w poprzednich latach odnosiły sukcesy na Starym Kontynencie, a teraz koncentrują się nad zbudowaniem własnej siły.

Według sporej ilości ekspertów to jest jedna z najciekawszych duetów 1/8 finału rozgrywek Ligi Europejskiej. Największym minusem tego pojedynku jest to, że kibice nie mają szansy śledzić go na żywo z trybun. Gracze Milanu fenomenalnie zaczęli to spotkanie. Manchester United dość kiepsko zaczął to spotkanie i drużyna z Mediolanu miała chęć błyskawicznie wykorzystać to. AC Milan w trakcie kwadransa trafił do siatki dwa razy. Te gole nie były jednak uznane. Arbiter tego pojedynku dwukrotnie odwoływał gole graczy AC Milan. W pierwszej połowie fani przed odbiornikami nie zobaczyli bramek. Wiele emocji było natomiast w drugiej połowie. Druga połowa o wiele pozytywniej zaczęła się dla United z Manchesteru. Po raz kolejny swoją doskonałą formę pokazał Bruno Fernandes. Perfekcyjnie zagrał futbolówkę do Amada Diallo, a Iworyjczyk bez problemu wpakował piłkę do siatki Milanu. Wiele wskazywało na to, iż Czerwone Diabły dowiozą dobry rezultat do do zakończenia meczu, jednak Milan był w stanie strzelić na remis w ostatnich minutach. Wyrównujące trafienie zdobył Kjaer i pojedynek skończył się rezultatem 1:1.