Sport

Poznaliśmy już zestawienie eliminacyjnych grupy do światowych mistrzostw w nożnej piłce, które rozegrane zostaną w 2022 w Katarze

Najbardziej rozpoznawalna rozgrywka sportowa w Europie to bez wątpienia nożna piłka. Z tego powodu pewnie niewiele czytelników zaszokuje to, że spora ilość kibiców sportu oczekiwało na rozlosowanie kwalifikacyjnych grup do mistrzostw świata, które rozegrane zostaną w Katarze w 2022 roku. polscy piłkarze, którzy myślą o tym, by pojechać na ten niesamowity turniej zobaczyli swoich rywali w potyczce o mistrzowski turniej. Awans na światowe mistrzostwa w Katarze, które zostaną rozegrane za dwa lata zdobędzie jedynie 13 drużyn ze Starego Kontynentu i należy zwrócić uwagę na ten fakt. Eliminacje do mundialu będą trwać wyłącznie 9 miesięcy. Nasza reprezentacja trafić mogła przynajmniej jednego silniejszego przeciwnika, gdyż była losowana z koszyka numer dwa. Ceremonia przedstawienia eliminacyjnych grup do światowych mistrzostw w Katarze odbyła się w szwajcarskim Zurychu.


Nasza kadra rywalizować będzie na przykład z drużyną Anglii oraz reprezentacją Węgier, gdyż wylądowała w grupie I. Rywalami naszej reprezentacji będą także drużyny Albanii, Andory oraz San Marino. Należy zaznaczyć fakt, iż to jest bardzo równa kwalifikacyjna grupa i nasi piłkarze będą mogli z całą pewnością marzyć o rywalizacji o dostanie się do finałów światowych mistrzostw. Stanowczym faworytem do zwyciężenia naszej kwalifikacyjnej grupy jest drużyna z Anglii, która posiada mnóstwo nieziemsko utalentowanych zawodników. Z rozlosowanych przeciwników może być więc zadowolony trener kadry Jerzy Brzęczek. Nie ma wątpliwości, że dla sporej ilości graczy z polskiej drużyny będzie to ostatnia okazja, aby się zaprezentować na wysokiej rangi piłkarskim turnieju. Polscy fani nożnej piłki bez wątpienia liczą, iż reprezentacja naszego kraju zdoła uzyskać promocję na mistrzostwa świata, które rozegrane zostaną w Katarze w 2022 roku. Na pewno wszystkie mecze okażą się niezwykle intrygujące.

Kod promocyjny Betclic
Kod promocyjny Betclic

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny Ewinner
Kod promocyjny Ewinner

Nowe bonusowe kody
Nowe bonusowe kody

Zostaw komentarz