Sport

Polscy reprezentanci będą się mierzyć z rosyjską drużyną w półfinałowej rywalizacji baraży! Polska narodowa drużyna zna oponenta w rywalizacji o kwalifikację na mundial w Katarze!

ostatnia prosta kwalifikacyjnych zmagań do mistrzostw świata w wykonaniu polskiej kadry była naprawdę kiepska i nie można temu zaprzeczyć. Polscy reprezentanci w rozrachunku końcowym dali radę zagwarantować sobie grę w barażowych zmaganiach, jednakże ze zbyt dużą arogancją podeszli do starcia z węgierskim zespołem narodowym. Nie byliśmy uprzywilejowani w trakcie losowania barażowych par, gdyż nie uniknęliśmy porażki. Jednak mamy sporo szczęścia i trafiliśmy na całkiem prostą barażową ścieżkę. Kadra narodowa Rosji, która na poprzednich mistrzostwach świata dotarła aż do najlepszej ósemki okazała się W pierwszej kolejności rywalem polskich zawodników. To był bez wątpienia fantastyczny wynik dla piłkarzy szkoleniowca Czerczesowa, jednak po tych mistrzostwach ich dyspozycja nie prezentowała się zbyt dobrze. I między innymi z tego powodu możemy liczyć na to, że damy radę wywalczyć awans do finałowego meczu turnieju barażowego o miejsce na światowych mistrzostwach w Katarze.

Na kilka dni przed losowaniem oponentów barażowych na szkoleniowca piłkarskiej polskiej reprezentacji Paulo Sousę runęła duża fala krytyki za skład, który postanowił grać w meczu z węgierska drużyną narodową. Duże grono ekspertów rozprawiało nawet nad tym, żeby zasięgnąć po całkowicie nowego szkoleniowca przed ważnymi pojedynkami. Finalnie swój stołek Paulo Sousa zatrzymał i warto wziąć pod uwagę, iż miał przy losowaniu naprawdę dużo szczęścia. W taki sposób daliśmy radę uniknąć niezwykle skomplikowanej walki z reprezentacją Włoch, czyli w tej chwili panującymi czempionami Starego Kontynentu. W ostatnim pojedynku mierzyć się będziemy na Stadionie Narodowym w Warszawie z wygranym półfinału między reprezentacją Szwecji, a reprezentacją narodową Czech jeżeli damy radę pokonać narodową reprezentację Rosji. Starcie z zawodnikami Szwecji byłoby świetną możliwością do zrewanżowania się za klęskę wynikiem dwa do trzech podczas mistrzostw Starego Kontynentu i to nie podlega żadnej wątpliwości. Warto jednak pamiętać o tym, że starcie z rosyjską narodową drużyną nie będzie dla graczy z Polski zbyt łatwe. Polska drużyna narodowa będzie musiała wdrapać się na najwyższy poziom własnych zdolności futbolowych jeżeli rozmyślamy o kwalifikacji na mistrzostwa świata.

Kod promocyjny Betclic
Kod promocyjny Betclic

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny Ewinner
Kod promocyjny Ewinner

Nowe bonusowe kody
Nowe bonusowe kody

Zostaw komentarz