Sport

Polscy piłkarze zbliżyli się do występu w barażowych zmaganiach po tym jak zwyciężyli albański zespół narodowy! Naprawdę ciężkie spotkanie zespołu narodowego Polski w eliminacjach do katarskiego mundialu!

Dostanie się na mistrzostwa świata jest bez żadnych wątpliwości niesamowicie kluczowe dla sympatyków piłkarskich ze Starego Kontynentu. Trwające w tym momencie eliminacje musiały zostać w takim przypadku wyjątkowo przyspieszone ze względu na pandemiczną sytuacją z poprzedniego roku. Walkę w kwalifikacjach do światowych mistrzostw drużyna polska rozpoczęła ze świeżo zatrudnionym trenerem Sousą, którego misją było wytrenować reprezentację do walki o zakwalifikowanie się na rozgrywane w przyszłym roku mistrzostwa świata w Katarze. Początek zmagań w kwalifikacjach dla polskiej narodowej kadry nie był specjalnie udany, jednakże najważniejsze jest to, iż byliśmy w stanie wywalczyć kilka ważnych punktów. Podczas wtorkowego wieczoru oponentem polskiej piłkarskiej reprezentacji była albańska kadra narodowa, która przed tym spotkaniem znajdowała się miejsce wyżej w tabeli grupy eliminacyjne. W praktyce oznaczało, iż zawodnicy z Polski muszą zdobyć komplet punktów, jeśli w dalszym ciągu chcieli marzyć o dostaniu się na czempionat światowy.

Trzeba mieć na uwadze fakt, że start tego starcia był bardzo wyrównane i niesamowicie ciężko było ustalić głównego faworyta do zdobycia trzech punktów. Pierwsze 45. minut pojedynku skończyła się wynikiem 0 do 0, co bez najmniejszych wątpliwości było dużo korzystniejszą okolicznością dla albańskiej kadry. O wiele lepiej przedstawiała się o wiele korzystniej gra zawodników naszej kadry i byliśmy znaczne bliżej ustrzelenia bramki. W rozrachunku końcowym to polska kadra dała radę strzelić bramkę i wysunąć się na prowadzenie podczas tego meczu. Świderski sfinalizował widowiskowe podanie Mateusza Klicha po tym jak zameldował się na murawie w drugiej połowie meczu. Po raz kolejny szkoleniowiec Sousa Paulo udowodnił, iż umie wprowadzać graczy z ławki podczas spotkania. Ze względu na kiepskie reakcje kibiców z Albanii spotkanie zostało na paręnaście minut przerwane. Jednak po restarcie pojedynku nic się nie zmieniło i to gracze z Polski mogli radować się z powodu triumfu. Wynik 1 do 0 na terenie Albanii to radosna informacja odnosząca się do rywalizacji o promocję do mundialu. Na tę chwilę kadra Polska plasuje się na drugim miejscu i kwestia promocji do barażowych zmagań jest zależna jedynie od naszych graczy.

Kod promocyjny Betclic
Kod promocyjny Betclic

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny Ewinner
Kod promocyjny Ewinner

Nowe bonusowe kody
Nowe bonusowe kody

Zostaw komentarz