Sport

Mistrza świata Formuły 1 zobaczymy po ostatnim wyścigu trwającego wciąż sezonu! Wspaniałe doznania oraz wygrana Lewisa Hamiltona w trakcie wyścigu o GP Arabii Saudyjskiej!

Do finiszu trwającego obecnie sezonu F1 został jedynie jeden wyścig, a fani sportów motorowych nadal nie otrzymali odpowiedzi na najbardziej istotne zagadnienie. Od bardzo wielu lat nie było takiej sytuacji w w mistrzostwach w Formule 1, by mistrza świata poznać dopiero razem z zakończeniem rozstrzygającego wyścigu sezonu. Na pewno pod tym względem sezon bieżący jest nadzwyczajny. Warto zrozumieć to, iż w aktualnie trwającym sezonie tylko dwóch kierowców się liczyło podczas rywalizacji o tytuł mistrzowski. Mówimy tutaj oczywiście o Lewisie Hamiltonie z zespołu Mercedesa AMG a także Verstappenie ze stajni RB Racing. W trwającym aktualnie sezonie wciąż aktualny mistrz spotkał oponenta, który zdołał rywalizować z nim. Siedmiokrotny mistrz świata miał możliwość, żeby wyrównać się sumą punktów z kierowcom pochodzenia holenderskiego w trakcie trwania podczas wyścigu w Arabii i rzeczywiście ta sztuka udała mu się. Dzięki rezultatom wyścigu o GP Arabii o zdobyciu tytułu mistrza świata Formuły 1 będzie decydować ostatnie starcie w tym sezonie.

Z całą pewnością dyspozycja wcześniej wspomnianych kierowców na przestrzeni całego sezonu była niesamowita. Dwaj zawodnicy od pierwszej rundy bardzo mocno odjechali reszcie stawki i pokazali im, kto może mieć nadzieję w batalii o tytuł mistrza świata Formuły 1. Inni zawodnicy mogli wyłącznie dyskutować o tym który z tej dwójki na koniec zdobędzie mistrzowski tytuł Formuły 1 oraz podziwiać ich zmagania o zwycięstwa w kolejnych GP. Trzeba tutaj pamiętać o tym, iż podczas bieżącego sezonu dużo było niezwykłych doznań i bardzo często miały miejsce wypadki między tymi dwoma niesamowitymi kierowcami. Ci dwaj zawodnicy mimo wielkich emocji wypowiadają się o sobie z wielkim respektem i podkreślają, iż w rozstrzygającym wyścigu po triumf sięgnie najlepszy zawodnik. Dla każdego sympatyka Formuły 1 to, iż walka o tytuł mistrzowski F1 rozwiąże się dopiero w trakcie w trakcie Grand Prix Abu Dhabi jest bez cienia wątpliwości niesamowity. Bez żadnych wątpliwości ostatni wyścig podczas tego sezonu F1 dostarczy nam wiele doznań. Nam pozostaje więc tylko wyczekiwać na decydujące zakończenie między tymi dwoma perfekcyjnymi zawodnikami.

Kod promocyjny Betclic
Kod promocyjny Betclic

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny Ewinner
Kod promocyjny Ewinner

Nowe bonusowe kody
Nowe bonusowe kody

Zostaw komentarz