Sport

Legia Warszawa pokonała moskiewski Spartak i objęła pierwszą lokatę w klasyfikacji grupy C! Niespodziewane rozstrzygnięcie w rundzie inauguracyjnej zmagań Ligi Europejskiej!

Nie ma wątpliwości co do faktu, iż drużyny piłkarskie z Polski raczej rzadko są w stanie zapewnić swoim kibicom pozytywne doświadczenia w rozgrywkach europejskich. Jesteśmy oswojeni z tym, że w większości przypadków drużyny z Ekstraklasy bardzo szybko odpadają w rozgrywkach kwalifikacyjnych i kończą swój udział w rozgrywkach europejskich. W tym sezonie kibice z Polski mogli być jednak delikatnie bardziej uradowani z formy klubów piłkarskich. Finalnie jedynie Legia z Warszawy awansowała do fazy grupowej europejskich zmagań, jednakże reszta klubów w okresie eliminacyjnych potyczek radziła sobie całkiem solidnie. Dzisiejszego dnia jednakże mamy chęć skoncentrować się na formie Legii, która w środowy wieczór zainaugurowała rywalizację w fazie grupowej Ligi Europy. W premierowym spotkaniu grupowych rozgrywek przeciwnikiem był Spartak z Moskwy, a więc naprawdę solidny zespół z Rosji.

Naprawdę dużo dziennikarzy przed tym pojedynkiem jednomyślnie uważało, że Legii naprawdę trudno może być zdobyć jakąkolwiek zdobycz punktową. moskiewski Spartak przed tym spotkaniem wydawał się klubem znacznie silniejszym i mistrz Polski musiał się bardzo postarać, by ugrać chociażby remis podczas tego spotkania. Jednak sytuacja w trakcie spotkania wyglądała zdecydowanie inaczej, co bez żadnych wątpliwości jest radosną wiadomością dla kibiców futbolu z Polski. Od pierwszych minut pojedynku piłkarze szkoleni przez Czesława Michniewicza zgotowali drużynie gospodarzy i kilka razy byli blisko ustrzelenia gola. Zawodnicy Spartaka Moskwa z pewnością byli bardzo zdziwieni tym, w jakim stylu ten mecz rozegrali piłkarze warszawskiej Legii. Niesamowicie rozważna była gra mistrza ligi polskiej i mogliśmy dostrzec w niej koncepcję na to spotkanie. Wszystko wskazywało na to, iż starcie zakończy się rezultatem remisowym w momencie, gdy na zegarze wybiła dziewięćdziesiąta minuta spotkania. W doliczonym czasie jednak zawodnicy mistrza polskich rozgrywek wyprowadzili fantastyczną kontrę, która skończyła się trafieniem dla przyjezdnych zdobytym przez Kastratiego. Piłkarze moskiewskiego Spartaka usiłowali jeszcze zdobyć bramkę, lecz zabrakło im kilku minut i to właśnie gracze mistrza polskich rozgrywek mogli celebrować zwycięstwo.

Kod promocyjny Betclic
Kod promocyjny Betclic

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny Ewinner
Kod promocyjny Ewinner

Nowe bonusowe kody
Nowe bonusowe kody

Zostaw komentarz