Sport

Kadra narodowa Ukrainy pokonała reprezentację narodową Szkocji i grać będzie w finałowym pojedynku baraży o Mistrzostwa Świata!

W zeszłym tygodniu kibice piłki nożnej z całego świata z zainteresowaniem czekali na pojedynek reprezentacji narodowej Ukrainy ze szkockim zespołem. Jeszcze jakiś czas temu to byłoby absolutnie normalne starcie, ale okoliczności uległy znacznej przemianie. Najpierw to spotkanie barażowe miało zostać rozegrane w marcu, jednakże problemem była atak wojsk rosyjskich na terytorium Ukrainy. Federacja piłkarska Ukrainy poprosiła o przesunięcie barażowego starcia, na co zgodziła się światowa federacja piłkarska FIFA. Przesunięty termin został ogłoszony na 1 czerwca i obie drużyny były gotowe do rywalizacji. Bez wątpienia naprawdę trudno było określić faworyta do triumfu w tym barażowym starciu. Do tego barażowego pojedynku zawodnicy narodowego zespołu Ukrainy przystąpili z bardzo dużą motywacją, aby udowodnić światu, iż są zjednoczeni oraz przygotowani do rywalizacji na murawie.

Natomiast drużyna Szkocji to spotkanie zamierzała potraktować jak wszystkie inne. Szkoleniowiec krzyczał do swoich piłkarzy od rozpoczęcia spotkania, iż powinni być skupieni i nie mogą dopuścić do błędu. Narodowa drużyna Ukrainy znana jest z tego, że jest w stanie wyprowadzać naprawdę szybkie kontry, które najczęściej oznaczają bramkę. Warto zaznaczyć to, iż to starcie naprawdę było niezwykle emocjonujące. Jednak tego dnia gracze ukraińscy byli zdecydowanie skuteczniejsi od swoich oponentów. Gola numer jeden zdołali zdobyć w 33. minucie, kiedy to do siatki trafił Jarmołenko. Pokazem świetnej gry zawodników Ukrainy, którzy z powodzeniem odpierali ataki zespołu Szkocji była pierwsza połowa meczu. Pierwsza część barażowego meczu skończyła się rezultatem 1 do 0 dla narodowej reprezentacji Ukrainy. Mieliśmy okazję podziwiać aż trzy bramki podczas drugiej połowy tego pojedynku. Raz do bramki strzelali szkoccy piłkarze, a dwukrotnie gracze zespołu narodowego Ukrainy. Starcie zakończyło się rezultatem trzy do jednego na korzyść naszych sąsiadów. Drużyna narodowa Ukrainy dzięki zwycięstwu nadal ma szansę dostać się na mundial, który będzie miał miejsce w Katarze.

Kod promocyjny Betclic
Kod promocyjny Betclic

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny Ewinner
Kod promocyjny Ewinner

Nowe bonusowe kody
Nowe bonusowe kody

Zostaw komentarz