Sport

Chelsea z Londynu osiągnęła promocję do spotkania finałowego zmagań Pucharu Ligi Angielskiej! Gracze szkoleni przez Thomasa Tuchela zdołali ograć Tottenham Hotspur wynikiem 1 do 0 po niezwykle ekscytującym starciu!

Futbolowi kibice z Wysp w środę skupili swój wzrok na pojedynku, który rozgrywany był między Chelsea Londyn, a Tottenhamem FC. Stawka środowego starcia była niezwykle wysoka, ponieważ triumfator półfinałowej rywalizacji miał wywalczyć awans do finału Pucharu Ligi Angielskiej! Chelsea Londyn, która odniosła zwycięstwo rezultatem 2 do 0 na własnym stadionie w pierwszym pojedynku tych dwóch drużyn okazała się o wiele lepsza. Jednak to nie oznaczało, że w rewanżowym starciu będzie brakowało fascynujących momentów. Wprost przeciwnie od początku do końca futbolowi fani mieli okazję obserwować fenomenalne starcie. Trenowani przez Antonio Conte piłkarze bez żadnych wątpliwości mieli nadzieję na lepszy rezultat, lecz drużyna Chelsea ekspresowo ruszyła do ataku. Po 18 minutach piłkarze Thomasa Tuchela zdobyli prowadzenie, kiedy to po fantastycznym dograniu Masona Mounta futbolówkę do bramki wpakował Reudiger Antonio.

Z pewnością to był niezwykły początek meczu dla Chelsea z Londynu, która znacząco zbliżyć się zdołała tym sposobem do finału Pucharu Angielskiej Ligi. Od tego momentu zawodnicy Tottenhamu odrobić musieli już 3 trafienia, by chociażby doprowadzić do dodatkowego czasu gry. Nie da się ukryć, że było to wyjątkowo trudne zadanie. Wielbiciele zgromadzeni na stadionie w Londynie mogli mieć też sporo pobudek do oburzenia z powodu systemu VAR. Aż dwukrotnie sędzia prowadzący to starcie wskazywał na wapno dla ekipy gospodarzy, lecz dwukrotnie też był zmuszony decyzję te anulować po przejrzeniu akcji poprzez wykorzystanie systemu VAR. Mimo wszystko gracze londyńskiego Tottenhamu nadal rywalizowali o pomyślny rezultat i byli w stanie nawet zdobyć gola. W tym przypadku jednak po raz kolejny musiał zainterweniować VAR i arbiter prowadzący to spotkanie ogłosił, iż Kane w chwili zagrania znajdował się na spalonej pozycji. W finalnym rozrachunku Chelsea z Londynu zwyciężyła to starcie rezultatem 1:0 i będzie rywalizować w wielkim finale Pucharu Angielskiej Ligi, gdzie jej przeciwnikiem będzie Arsenal Londyn lub Liverpool FC.

Kod promocyjny Betclic
Kod promocyjny Betclic

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny Ewinner
Kod promocyjny Ewinner

Nowe bonusowe kody
Nowe bonusowe kody

Zostaw komentarz