Sport

Brazylijscy zawodnicy pokonali kolumbijski zespół narodowy wynikiem jeden do zera i mogą być już pewni wylotu na mistrzostwa świata! Narodowa kadra Brazylii przypieczętowała awans do światowych mistrzostw w Katarze!

Kibice piłkarscy z całego świata doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż brazylijska narodowa kadra to jedna z najbardziej utalentowanych piłkarskich ekip. Co chwilę usłyszeć możemy o perspektywicznym zawodniku, który ma duże szansę na przeżycie gigantycznej futbolowej kariery i pochodzi on właśnie z kraju kawy. To jest kraj, który wypuścił na Stary Kontynent gigantyczną sumę zawodników, którzy uszczęśliwiali oczy piłkarskich fanów z całej Europy. Obecnie kadra Brazylii ma mocny skład, który na pewno będzie w stanie walczyć o najwyższy stopień podium na mundialu w Katarze, które będą mieć miejsce w 2022 roku. Rozsądnie zaznaczyć fakt, iż piłkarze brazylijskiej kadry narodowej fenomenalnie przeszli przez eliminacje do mistrzostw świata w Katarze. Mieli okazję, by przypieczętować sobie awans do mistrzostw świata. Na wieczór w czwartek, lecz do tego potrzebowali zwycięstwa z drużyną narodową Kolumbii. Dzięki temu brazylijscy zawodnicy w świetnym stylu dali radę z tym rywalem mieli okazję świętować wywalczenie miejsca na mistrzostwach świata.

Brazylijska narodowa reprezentacja w rozgrywanych w tym momencie kwalifikacyjnych zmaganiach do czempionatu światowego w Katarze raz zgubiła punkty. To dokładnie w spotkaniu z kolumbijską narodową reprezentacją, które zakończone zostało rezultatem zero do zera to miało miejsce. Gdy nadszedł czas na pojedynek rewanżowy po raz kolejny Canarinhos byli faworytem. Rewanż ten został rozegrany na obiekcie w Sao Paulo i Brazylijczycy byli naprawdę mocno zdeterminowani, aby ograć swoich rywali. Rzutem na taśmę Canarinhos dali radę ustrzelić decydującego gola, chociaż przez naprawdę długi czas na tablicy utrzymywał się remisowy wynik. Paqueta, który przyjął bardzo dobre podanie od najwybitniejszej gwiazdy drużyny Brazylii Neymara strzelił trafienie, które przypieczętowało trzy punkty w trakcie tego starcia. Brazylia w rezultacie stała się pierwszym zespołem z południowej Ameryki, która zapewniła sobie wyjazd na mistrzostwa świata w Katarze. Rozgrywki kwalifikacyjne zmierzają do końca i za moment będziemy znali komplet reprezentacji, które będą rywalizować o puchar mistrzów świata i trzeba to zrozumieć.

Kod promocyjny Betclic
Kod promocyjny Betclic

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Kod promocyjny Ewinner
Kod promocyjny Ewinner

Nowe bonusowe kody
Nowe bonusowe kody

Zostaw komentarz